Aktualności

Kongres Kadry

Partner wspierający projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w zachęcaniu mężczyzn do korzystania z urlopów rodzicielskich.”

Kongres Kadry to największe wydarzenie w polskiej branży HRM. Od 2005 roku zorganizowaliśmy 30 edycji Kongresu. To wynik nie do pobicia wśród branżowych projektów eventowych skierowanych do menedżerów i specjalistów zarządzających ludźmi w firmie. Dwa razy w roku – wiosną i jesienią – gromadzimy w jednym miejscu i czasie aktywną grupę decydentów personalnych z największych firm polskich i przedstawicielstw zagranicznych. W tym gronie znajdują się prezesi, wiceprezesi firm, dyrektorzy zarządzający ludźmi w firmie, przedstawiciele działów szkoleń i rozwoju.

Kongres to trzy dni inspiracji i dobrych praktyk z zakresu HRM. Pierwszy dzień Kongresu – Dzień Inspiracji – to sesje plenarne uznanych postaci ze świata polskiego biznesu – prezesów, wiceprezesów firm, twórców znanych marek, laureatów prestiżowych nagród biznesowych, konsultantów biznesowych, autorów książek, mówców motywacyjnych, osobistości ze świata kultury, sportu, polityki. Drugiego dnia zapraszamy na Dzień Dobrych Praktyk, prezentacje poprowadzą doświadczeni menedżerowie personalni. Trzeciego dnia proponujemy praktyczne warsztaty.

Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin