PartnerzyPartnerzy strategiczniBank BNP Paribas

Partner strategiczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem” oraz projektu portalu #TEAM RODZINA.

Bank BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW w Warszawie. Oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów. Przedsiębiorstwom dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku.

Zobacz stronę partnera

Bank Gospodarstwa Krajowego

Partner strategiczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Jest inwestorem w funduszach, których aktywami zarządza Polski Fundusz Rozwoju.

Zobacz stronę partnera

Femmeritum

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

W Femmeritum tworzymy strategię work-life, work-family balance i wellbeing. Pracownicy to największy skarb organizacji. Odpowiednie zadbanie i zmotywowanie swoich pracowników jest kluczem do sukcesu na dzisiejszym bardzo konkurencyjnym rynku. Finansowy system motywacyjny nie przynosi dziś wystarczających rezultatów i nie gwarantuje zatrzymania najlepszych pracowników. Dla naszych klientów projektujemy oraz wdrażamy programy równowaga równowaga praca-rodzina i praca-życie dopasowane do struktury i potrzeb organizacji. Nasze prace obejmują fazy od diagnozy potrzeb poprzez odpowiednie przygotowanie rozwiązań i produktów, aż do fazy pełnego wdrożenia programu.

Zobacz stronę partnera
Gillette

Gillette

Gillette, należące do portfolio Procter&Gamble, zawsze towarzyszyło mężczyznom w poszukiwaniu tego co dla nich najlepsze. Marka dostrzega globalne zmiany w postrzeganiu męskości i wspiera ich w byciu sobą. Widząc, że rola rodzicielska staje się ważnym elementem identyfikacji mężczyzn, chcemy naszymi działaniami oswajać pewien nowy porządek społeczny, w którym tata jest dla dziecka tak samo ważny jak mama.

Kolejny rok Gilette jest partnerem strategicznym publikacji Facet na 100 Pro. Marka należy do portfolio Procter&Gamble, która dostrzega globalne zmiany w postrzeganiu męskości i wspiera mężczyzn w byciu sobą. W swoich kampaniach zachęca konsumentów, aby stali się wzorami do naśladowania dla następnych pokoleń wychowywanych w duchu dążenia do świata równych szans.

 

Zobacz stronę partnera

ING Hubs Poland

ING Hubs Poland to przede wszystkim zespół ekspertów. Jesteśmy obecni na rynku polskim od 20 lat i należymy do globalnej grupy ING. W ING Hubs Poland dostarczamy kompleksowe usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasze biura są zlokalizowane zarówno w Warszawie jak i w Katowicach.

Od 2003 roku działamy w obszarze IT. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie postawili sobie kolejnych wyzwań! W końcu inspirujemy ludzi do bycia o krok do przodu – zarówno w życiu, jak i w biznesie. Dlatego stale poszerzamy portfolio naszych działań o kolejne usługi i technologie.

Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie, którzy tworzą unikalną atmosferę opartą na relacjach. Działamy razem, inspirujemy się i wspieramy wzajemnie w osiąganiu celów.

Dzięki doświadczeniu łączącemu IT ze znajomością sektora finansowego oraz umiejętnościom budowania produktów i kompleksowych usług, mamy w grupie ING unikalną pozycję. Wykorzystujemy ten potencjał, aby optymalizować procesy i przeprowadzać jednostki biznesowe przez cyfrową transformację.

Zobacz stronę partnera

Kancelaria prawna Sołtysiński Kawecki & Szlęzak

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Sołtysiński Kawecki & Szlęzak jest jedną z czołowych, niezależnych firm prawniczych w Polsce świadczących pełen zakres usług prawnych dla polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Doświadczony zespół ponad 150 prawników, od blisko 30 lat, oferuje obsługę prawną dla biznesu, gwarantując najwyższy standard usług we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelarię charakteryzuje indywidualne podejście do klienta łączące rozległą wiedzę, kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie z innowacyjnymi i efektywnymi rozwiązaniami prawnymi.

Reprezentant: Agnieszka Fedor – partner, adwokat, szefowa praktyki prawa pracy (agnieszka.fedor@skslegal.pl +48 22 608 7150)

Zobacz stronę partnera

Nordea

Nordea jest jednym z czołowych skandynawskich pracodawców w obszarze bankowości z siedzibą główną w Helsinkach. Powstała w 2000 roku na skutek połączenia czterech nordyckich banków: fińskiego Merita Bank, szwedzkiego Nordbanken, duńskiego Unibanku oraz norweskiego Christiania Bank. Jej akcje notowane są na giełdach papierów wartościowych w Sztokholmie, Helsinkach oraz Kopenhadze.
Od 2010 roku Nordea działa w Polsce pod nazwą Nordea Bank ABP SA z biurami ulokowanymi w Łodzi, Gdańsku, Gdyni i Warszawie.
Podstawą nordyckiego zadowolenia jest m.in. życie w zgodzie z naturą i wysoki poziom zaufania
społecznego, ale też skandynawski model zawodowy, zakładający m.in.: płaską strukturę, zachowanie równowagi między pracą i życiem osobistym i stałą dbałość o dobrostan pracowników.
Nasza kultura pracy opiera się na czterech wartościach: Współpracy, Pasji, Odwadze i
Odpowiedzialności. Cenimy ducha pracy zespołowej, ponieważ wierzymy, że tylko poprzez współpracę jesteśmy w stanie osiągnąć prawdziwy sukces.
Zobacz stronę partnera

Philip Morris International

Philip Morris w Polsce jest częścią jednej z największych i najstarszych korporacji świata – Philip Morris International. W 4 spółkach – w Centrum Produkcyjnym, Zintegrowanych Usługach Biznesowych i IT Hub w Krakowie,  Biurze Komercyjnym w Warszawie wraz z Siecią Sprzedaży w całej Polsce oraz w Stacjach Wykupowych w wybranych rejonach uprawowych – zatrudnia ponad 7 tys. pracowników i współpracowników.

Firma jest obecnie  w trakcie największej  transformacji, nie tylko w swojej historii, ale również całej branży: z  tradycyjnego  producenta  wyrobów tytoniowych  zmienia  się w firmę technologiczną,  działającą  w  oparciu o  wyniki  złożonych  badań  naukowych, rozwój  nowych  technologii  i innowacji.

Philip Morris jest jedyną firmą w Polsce, która może pochwalić się Certyfikatem Równych Płac przyznawanym organizacjom, które dbają o regularne dostosowywanie poziomów wynagrodzeń do kompetencji pracowników niezależnie od płci.

Zobacz stronę partnera

STATE STREET BANK

Partner strategiczny projektu portalu #TEAM RODZINA

State Street Bank to światowy lider wśród dostawców usług finansowych i jeden z największych banków powierniczych działający od 1792r. z centralą w Bostonie. Firma działa na 100 rynkach finansowych i zatrudnia ponad 39 000 pracowników w 30 lokalizacjach na świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku, a nasze biura znajdują się w Krakowie i Gdańsku – jest nas już około 6000.

Zobacz stronę partnera


NGOs i media30% Club Poland

30% Club to globalna kampania społeczna na rzecz zwiększenia różnorodności płci we władzach spółek, angażująca osoby na najwyższych stanowiskach kierowniczych firm do działania i budowania inkluzywnej kultury korporacyjnej. W Polsce celem kampanii jest zwiększenie reprezentacji kobiet w zarządach i radach nadzorczych firm do co najmniej 30 proc, w szczególności w największych polskich spółek giełdowych wchodzących w skład indeksu WIG140.

30% Club wyznaje zasadę, że równowaga płci w zarządach, radach nadzorczych i na wyższych stanowiskach kierowniczych jest dobra dla biznesu i przynosi wymierne korzyści biznesowe, gdyż sprzyja lepszemu przywództwu i zarządzaniu, a wybor osób na najwyższe stanowiska jest dokonywany z całej dostępnej puli talentów. Różnorodne i inkluzywne miejsca pracy odgrywają również ważną rolę w zwiększaniu innowacyjności, przyciąganiu i zatrzymywaniu talentów oraz poprawie reputacji i wzmocnieniu marki.

Zobacz stronę partnera

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę dąży do tego, by wszystkie dzieci były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.

Chronimy dzieci przed krzywdzeniem i pomagamy tym, które doświadczyły przemocy, by znały swoje prawa, wierzyły w siebie i cieszyły się  życiem.

  • Oferujemy dzieciom i ich opiekunom pomoc psychologiczną i prawną
  • Uczymy dzieci, jak uniknąć przemocy
  • Uczymy dorosłych, jak reagować, gdy podejrzewają, że dziecku dzieje się krzywda
  • Wpływamy na prawo, by chroniło interes dziecka
Zobacz stronę partnera

Fundacja Mamo Pracuj

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Fundacja Mamo Pracuj wspiera kobiety wracające do aktywności zawodowej po urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Inspiruje i podpowiada, jak połączyć życie rodzinne z zawodowym. Od 9 lat zmienia rynek pracy na bardziej przyjazny dla pracujących rodziców. Prowadzi ogólnopolski portal mamopracuj.pl łączący kobiety poszukujące pracy z pracodawcami. Publikuje oferty pracy, promuje rozwiązania sprzyjające osiąganiu work-life balance, a także tworzy pierwszą w Polsce Bazę Pracodawców Przyjaznych Rodzicom i społeczność przyjaznych pracodawców.

Zobacz stronę partnera

Fundacja RODZIC W MIEŚCIE

Partner wspierający projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Fundacja Rodzic w mieście powstała z potrzeby reprezentacji w debacie publicznej rodziców żyjących w miastach. Głośno mówimy o ich potrzebach, pełnym prawie do korzystania z miasta, swobodnego i bezpiecznego poruszania się po nim, godnej pracy, czyli takiej która pozwala na rozwijanie ambicji zawodowych i jednoczesne życie w rodzinach, które tworzymy. Promujemy dobre praktyki, pomagamy tym, którzy chcą wspierać rodziców – swoich pracowników i klientów. Nasze projekty to m.in. Klub Przedsiębiorczych Mam – spotkania i warsztaty dla mam, które założyły lub planują założyć własną firmę oraz zmaluchem.pl – baza miejsc przyjaznych rodzinom z małymi dziećmi.

Zobacz stronę partnera

Fundacja Sukces Pisany Szminką

Partner wspierający projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą i najstarszą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet i młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Rocznie szkolimy ponad 300 000 Polek i 250 tysięcy młodych ludzi. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Legosz. Szczegółowe informacje o naszych projektach www.sukcespisanyszminka.pl

Zobacz stronę partnera

Instytut Przeciwdziałania Wykluczeniom

Działania Instytutu Przeciwdziałania Wykluczeniom polegają na szerzeniu wiedzy z zakresu marginalizacji i wykluczenia powodowanego tożsamością płciową, orientacją psychoseksualną, kolorem skóry, pochodzeniem etnicznym, niepełnosprawnością, brakiem dostępu do edukacji i wiedzy, wykluczeniem transportowym, sytuacją społeczno-ekonomiczną i innymi ważnymi czynnikami.

Od roku prowadzą w Polsce telefon zaufania dla mężczyzn – tel. 608 271 402

Oferują bezpieczną przestrzeń, w której mężczyźni i ich bliskie osoby mogą otrzymać wsparcie psychologiczne i porozmawiać o życiu, swoich sprawach i trudnościach. Szczególnie w realiach wciąż dominującej kultury patriarchatu mężczyźni, którzy nie wpisują się w jakimś stopniu w archetyp „macho”, „twardziela”, czy „bohatera” potrzebują naszego wsparcia.

Wierzymy, że razem możemy dużo zdziałać. 

Zobacz stronę partnera


Partnerzy międzynarodowiCoface Families Europe

Założona w 1958 roku i z 50+ organizacjami członkowskimi w 23 krajach europejskich, COFACE Families Europe jest siecią reprezentującą miliony rodzin, wolontariuszy i profesjonalistów. COFACE opowiada się za silną polityką społeczną, która uwzględnia potrzeby rodziny i gwarantuje równe szanse wszystkim rodzinom.

Obszar pracy obejmuje politykę społeczną i rodzinną, edukację, prawa osób niepełnosprawnych, równość płci, prawa dziecka, migracje, kwestie konsumenckie, a także wpływ rozwoju technologicznego na rodziny.

 

Zobacz stronę partnera

Equimundo

Equimundo: Centrum Męskości i Sprawiedliwości Społecznej to kolejna faza Promundo-US, która wyrosła z Instituto Promundo w Brazylii. Opierając się na pracy Instituto Promundo opartej na społecznościach i dowodach, mającej na celu zaangażowanie mężczyzn i chłopców w równość płci, ze szczególnym uwzględnieniem Brazylii i Ameryki Łacińskiej, Promundo-US została założona w 2011 roku jako prawnie niezależna organizacja, która ma współpracować na całym świecie poza Ameryką Łacińską i USA.

Equimundo działa na rzecz osiągnięcia równości płci i sprawiedliwości społecznej poprzez przekształcanie międzypokoleniowych wzorców krzywdy i promowanie wzorców opieki, empatii i odpowiedzialności wśród chłopców i mężczyzn przez całe życie.

 

Zobacz stronę partnera

Men Engage Europe

Jest siecią zmian społecznych pracujących nad transformacją patriarchalnej męskości. Jako globalna społeczność angażuje mężczyzn i chłopców w prawa kobiet, sprawiedliwość płci, prawa LGBTQI i sprawiedliwość społeczną dla wszystkich.
Składają  się z setek organizacji członkowskich i osób prywatnych, połączonych dziesiątkami sieci krajowych i sześcioma sieciami regionalnymi.

 

Zobacz stronę partnera


Partnerzy wspierającyABSL

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych – zrzesza ponad 200 największych światowych firm, zatrudniających obecnie w Polsce ponad 300 000 osób. Prawie 1,5 tys. centrów usług, rozproszonych w ponad 50 miastach, tworzy prężny ekosystem wspierający innowacyjne rozwiązania wdrażane przez międzynarodowe korporacje. Celem jest budowanie atrakcyjnych i zrównoważonych ekosystemów, które dzięki temu pozytywnemu zaangażowaniu stworzą nowe, wartościowe miejsca pracy i w sposób odpowiedzialny będą rozwijać inwestycje i biznes w lokalnych społecznościach

Zobacz stronę partnera

Amica

Amica jest partnerem akcji „Wspólny dom – wspólne obowiązki”

Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem.  W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się przemyślanymi, użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Grupa Amica jest obecna w ponad 60 krajach, sprzedając pod lokalnymi markami: Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia) oraz CDA (Wielka Brytania) i Fagor (Hiszpania).

Więcej informacji:

Amica – AGD: Piekarniki, kuchnie wolnostojące, płyty, okapy

Zobacz stronę partnera

Fabryka Marketingu

Fabryka Marketingu to dom mediowy z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się marketingiem internetowym. Naszym zadaniem jest pomoc w zwiększaniu sprzedaży dzięki usługom takim jak: kampanie online, SEM, SEO czy Influencer Marketing. Prowadzimy też działania w obrębie Google, Allegro, social mediów (Facebooka, Instagrama, TikToka, Snapchata czy Twittera), a także jesteśmy ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.

Zobacz stronę partnera

Forbes Women

Partner medialny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

FORBES WOMEN – Magazyn Kategorii CONTENT PREMIUM

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować Kobiety do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy i problemy z zakresu psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym).

Zobacz stronę partnera

Haleon

Haleon (LSE / NYSE: HLN) to światowy lider w dziedzinie ogólnodostępnych produktów leczniczych
skoncentrowany na codziennej trosce o zdrowie. Portfolio produktów firmy Haleon obejmuje pięć
głównych kategorii: zdrowie jamy ustnej, uśmierzanie bólu, leki na przeziębienie i grypę, zdrowie
układu pokarmowego, a także witaminy, minerały i suplementy. Znane od lat marki, takie jak Theraflu,
Sensodyne, Panadol, Voltaren, Otrivin, Corega, Parodontax i Centrum, powstały w oparciu o
sprawdzone dane naukowe, innowacyjność i głębokie zrozumienie natury człowieka.
Zobacz stronę partnera

ICAN Institute

Partner medialny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

ICAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, łącząc m.in. wydawanie ICAN Management Review Polska oraz polskiej edycji „MIT Sloan Management Review” i  „Harvard Business Review” (wyłączne licencje w Polsce),  z działalnością executive education, doradztwem, realizacją wiodących projektów konferencyjnych dla menedżerów wysokiego szczebla, a także przygotowaniem i prowadzeniem programów partnerskich oraz opracowywaniem portali wiedzy dla organizacji biznesowych. Firma posiada również licencję na publikację książek Harvard Business Publishing Corporation.

Zobacz stronę partnera

IQS

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w zachęcaniu mężczyzn do korzystania z urlopów rodzicielskich.”

IQS to polska firma badawczo-analityczna, obecna na rynku od 26 lat. Zajmuje się projektowaniem rozwiązań badawczych i rozwijaniem własnych narzędzi technologicznych, które dają możliwość pozyskania nowych źródeł danych lub usprawniają dotychczasowe procesy. IQS jest liderem badań rynku online w Polsce. Skutecznie i sprawnie łączy nowoczesne technologie z wiedzą o zachowaniach konsumentów w świecie realnym i wirtualnym. Posiada, jeden z największych w Polsce, internetowy panel badawczy Opinie.pl, który liczy 110 000 aktywnych uczestników.

W portfolio IQS znajdują się autorskie projekty badawcze, takie jak: Kids Power, Świat Młodych, Game Story, Video Love Story, Adults Power oraz produkty typu Need. Firma jest częścią, notowanej na giełdzie, grupy kapitałowej MEDIACAP.

Zobacz stronę partnera

Kongres Kadry

Partner wspierający projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w zachęcaniu mężczyzn do korzystania z urlopów rodzicielskich.”

Kongres Kadry to największe wydarzenie w polskiej branży HRM. Od 2005 roku zorganizowaliśmy 30 edycji Kongresu. To wynik nie do pobicia wśród branżowych projektów eventowych skierowanych do menedżerów i specjalistów zarządzających ludźmi w firmie. Dwa razy w roku – wiosną i jesienią – gromadzimy w jednym miejscu i czasie aktywną grupę decydentów personalnych z największych firm polskich i przedstawicielstw zagranicznych. W tym gronie znajdują się prezesi, wiceprezesi firm, dyrektorzy zarządzający ludźmi w firmie, przedstawiciele działów szkoleń i rozwoju.

Kongres to trzy dni inspiracji i dobrych praktyk z zakresu HRM. Pierwszy dzień Kongresu – Dzień Inspiracji – to sesje plenarne uznanych postaci ze świata polskiego biznesu – prezesów, wiceprezesów firm, twórców znanych marek, laureatów prestiżowych nagród biznesowych, konsultantów biznesowych, autorów książek, mówców motywacyjnych, osobistości ze świata kultury, sportu, polityki. Drugiego dnia zapraszamy na Dzień Dobrych Praktyk, prezentacje poprowadzą doświadczeni menedżerowie personalni. Trzeciego dnia proponujemy praktyczne warsztaty.

Zobacz stronę partnera
Lepszy Tata

Lepszy Tata

Lepszy Tata to społeczność mężczyzn, którzy codziennie szukają sposobów i inspirują się wzajemnie do stawania się coraz lepszymi ojcami. Lepszymi od siebie z dnia poprzedniego. Robimy to wspólnie, bo działanie samodzielnie, metodą prób i błędów, jest jak wyważanie otwartych drzwi. Wierzymy, że każdy z nas ma w sobie wartość, którą może przekazać innym i razem możemy dużo więcej niż osobno.

 

Zobacz stronę partnera

Meeting15

Partner technologiczny e-debat z okazji premiery przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

MEETING15 jest prostą aplikacją internetową, umożliwiającą przeniesienie Twojego wydarzenia do świata wirtualnego z transmisjami na żywo, prawdziwą interakcję pomiędzy prowadzącym wykład a uczestnikami dzięki wykorzystaniu pytań i ankiet w czasie transmisji. Aplikacja zarządza rozmowami 1:1, w trakcie konferencji w zdefiniowanym czasie. Uczestnicy otwierają przeglądarkę, rezerwują rozmowy 1:1 i dokonują połączenia we właściwym czasie. Właścicielem i producentem aplikacji jest polska spółka MEETING15 S.A.

Zobacz stronę partnera

NatWest

Partner strategiczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

National Westminster Bank jest częścią grupy NatWest, która jest jedną z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii. National Westminster Bank obsługuje klientów w Anglii i Walii gdzie oferuje szeroką gamę produktów i usług skierowanych do klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Jest jednym z głównych inicjatorów rozwoju sieci bankomatów w latach 60tych i 70tych oraz wprowadził karty debetowe Switch w latach 80tych. Dzisiaj NatWest ciągle dostarcza najnowsze rozwiązania swoim klientom w Anglii i Walii gdzie jako jeden z pierwszych banków wprowadził uwierzytelnianie za pomocą linii papilarnych. W Polsce National Westminster Bank prowadzi globalne centrum usług wspólnych dla całej grupy finansowej. NatWest Polska świadczy usługi w zakresie wsparcia procesów bankowych i jest kluczowym elementem realizacji strategii rozwoju.

Zobacz stronę partnera

NESsT

Partner wspierający projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

NESsT to międzynarodowa organizacja non profit, która inwestuje w przedsiębiorstwa społeczne tworzące stabilne miejsca pracy dla osób w najtrudniejszej sytuacji. Działalność NESsT obejmuje zarówno wsparcie finansowe, jak i merytoryczne w postaci doradztwa, coachingu i mentoringu dla przedsiębiorców. Ten aktywny i dopasowany do konkretnych potrzeb model wsparcia ma na celu rozwój biznesów społecznych. NESsT działa w Polsce od 2014 roku.

Zobacz stronę partnera

Newsweek Psychologia Dziecka

Partner medialny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Newsweek Psychologia Dziecka – Magazyn Kategorii CONTENT PREMIUM

Magazyn cechuje bardzo wysoką jakość merytoryczną. Wszystkie materiały przygotowane przez ekspertów i praktyków w swoich dziedzinach . Naszą najlepszą rekomendacją jest nasz partner merytoryczny UNIWERSYTET SWPS.
Pomagamy zrozumieć zmiany we współczesnym świecie i ich wspływ na życie naszych czytelników oraz ich relacje.
Uczymy, wspieramy i tłumaczymy aby świat między dziećmi a dorosłymi nie był tylko czarno-biały.
Uczymy jak być rodzicem obok, a nie ciągle. Jak wpierać nie zagarniając. Jak nauczyć latać pod wiatr, wybierać drogi.
Jak pomagać by pomóc. Jak być dorosłym  który to wszystko wie.

Zobacz stronę partnera

Ojcowska Strona Mocy

Partner medialny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Ojcowska Strona Mocy to podcast i blog, w którym pokazuję jak mądrze wprowadzać zasady korzystania z urządzeń cyfrowych w domu, jak budować relacje rodzinne oparte na szacunku i zaufaniu oraz podpowiadam jak każdego dnia stawać się lepszym ojcem.

Zobacz stronę partnera

Papaya Rocks

Partner medialny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

PAPAYA.ROCKS to pierwszy w Polsce portal lifestylowo-filmowy. Miejsce skierowane do czytelników świadomych i oczekujących wysokiej jakości treści. Wyjątkowo przyjazne, ekstremalnie przejrzyste i budujące społeczność. Na PAPAYA.ROCKS można znaleźć treści filmowe, newsy, reportaże, opinie i trendy. Nie brakuje dłuższych, szczegółowych artykułów, wywiadów z twórcami z całego świata, podcastów, fascynującej kultury i sztuki, wiecznie zaskakującej technologii i innych zjawisk – wszystkiego, co może inspirować i motywować do działania. Portal oferuje także jasno wydzieloną przestrzeń dla marek oraz stworzonych przez redakcję i producentów reklamowych treści sponsorowanych. Wydawcą portalu jest dom produkcyjny Papaya Films.

Zobacz stronę partnera

Portal Ciążowy

Portal Ciążowy.pl to kompendium wiedzy na temat przygotowania do ciąży, jej przebiegu, porodu oraz rozwoju i wychowania dziecka. Baza zgromadzonych w tu artykułów jest jedną z największych w Polsce, a narzędzia najczęściej wybieranymi wśród użytkowników Internetu. Wiele osób dołącza do serwisu jeszcze na etapie starań, a następnie zostaje na lata, szukając tutaj porad dotyczących wychowania dziecka.  Każdy, komu bliska jest tematyka ciąży i rodzicielstwa znajdzie tu coś dla siebie, a w serwisie nie zabraknie też miejsca dla ojców. Od 2010 roku działa pod patronatem Międzynarodowej Fundacji na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia.

 
Zobacz stronę partnera

Tears of Joy

Tears of Joy to Agencja Social Media Influencer Marketingu. Zapewniamy full service influencer marketing, obsługę social mediów, content marketing czy produkcję wideo.

Od początku chcieliśmy sprawić, by reklama dawała radość. Odbiorcom, markom, ale też nam – czyli wszystkim, którzy je tworzą. Postawiliśmy sobie jasny cel: tworzyć historie, które mają znaczenie. Z ludźmi i dla ludzi; budując społeczności, projektując kampanie i zaskakując kreacjami. Wszystko po to, aby wywoływać Tears of Joy.

Zobacz stronę partnera

Urlop ojcowski Info

Od 1 stycznia 2010 r. pracownikowi – ojcu wychowującemu dziecko przysługuje prawo do urlopu ojcowskiego. Z myślą o nich w roku 2011 powstał UrlopOjcowski.info – portal, którego celem jest podniesienie świadomości uprawnienia i promowanie go zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców. Portal jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Jest kompendium wiedzy z zakresu ojcostwa, by ojcowie znaleźli w serwisie wszystko, czego poszukują: rzetelne informacje, porady prawne, ciekawe artykuły i inspiracje, a także wsparcie i wgląd w doświadczenia innych rodziców.

Zobacz stronę partnera

VMLY&R Poland

Partner kreatywny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

VMLY&R Poland jest częścią globalnej agencji brand experience, która swoją wyróżnialność opiera na zintegrowaniu rozwiązań technologicznych z bardzo silnymi kompetencjami kreatywnymi zanurzonymi w kulturze, w celu budowania tzw. connected brands. Zespół agencji, zlokalizowany w Krakowie i Warszawie, to 345 utalentowanych specjalistów, których projekty są doceniane na polskich i międzynarodowych festiwalach reklamy. Od 2010 roku VMLY&R otrzymało 228 nagród, w tym jako pierwsza agencja z Polski w 70-letniej historii festiwalu została nagrodzona Grand Prix Cannes Lions. Agencja pracuje m.in. dla Grupa Danone (Żywiec Zdrój, Danone, Nutricia), Grupa Żywiec (Żywiec), Samsung, PepsiCo (Lay’s, Cheetos, Doritos), 3M, Ferrero, IKEA, T-Mobile.

Zobacz stronę partnera
WeCom PR

WeCome PR

WeCom PR jest niezależną agencją konsultingu komunikacyjnego i public relations.

Koncentrujemy się na kompleksowym doradztwie komunikacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji korporacyjnej, specjalistycznej komunikacji w sektorze B2B oraz komunikacji w obszarze zrównoważonego rozwoju. Ambicją WeCom PR jest wspieranie klientów w osiąganiu celów biznesowych dzięki skutecznej strategii komunikacyjnej połączonej z wysokimi standardami współpracy oraz stuprocentową koncentracją na każdym projekcie. Jesteśmy kompaktową, profesjonalną i zwinną strukturą, która potrafi szybko dostosować się do zmian, jest elastyczna i zaangażowana. Dzięki wykorzystaniu thought leadership, media relations, mediów społecznościowych oraz wsparciu nowych technologii, kreujemy dla marek wartościowe treści i tworzymy nowe formy interakcji z otoczeniem.

Nazwa WeCom PR nawiązuje do wspólnych celów klientów, agencji oraz interesariuszy w obszarze komunikacji i PR. Działania komunikacyjne przynoszą najlepszy efekt, jeśli oparte są na „My” („We”), czyli bliskiej współpracy i długofalowych relacjach.

Zobacz stronę partnera

Y&Lovers

Partner merytoryczny projektu przewodnika dla pracodawców „50/50 to się wszystkim opłaca. Rola pracodawców w wyrównywaniu prawa obojga rodziców do opieki nad dzieckiem.”

Y&LOVERS to agencja badawczo-consultingowa powstała z miłości do szukania odpowiedzi na strategiczne pytania. Y&LOVERS łączy wiedzę antropologiczną, socjologiczną i psychologiczną ze znajomością rynkowych trendów i specyfiki polskich konsumentów.

Zobacz stronę partnera