Aktualności

ING Hubs Poland

ING Hubs Poland to przede wszystkim zespół ekspertów. Jesteśmy obecni na rynku polskim od 20 lat i należymy do globalnej grupy ING. W ING Hubs Poland dostarczamy kompleksowe usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasze biura są zlokalizowane zarówno w Warszawie jak i w Katowicach.

Od 2003 roku działamy w obszarze IT. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie postawili sobie kolejnych wyzwań! W końcu inspirujemy ludzi do bycia o krok do przodu – zarówno w życiu, jak i w biznesie. Dlatego stale poszerzamy portfolio naszych działań o kolejne usługi i technologie.

Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie, którzy tworzą unikalną atmosferę opartą na relacjach. Działamy razem, inspirujemy się i wspieramy wzajemnie w osiąganiu celów.

Dzięki doświadczeniu łączącemu IT ze znajomością sektora finansowego oraz umiejętnościom budowania produktów i kompleksowych usług, mamy w grupie ING unikalną pozycję. Wykorzystujemy ten potencjał, aby optymalizować procesy i przeprowadzać jednostki biznesowe przez cyfrową transformację.

Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin