Aktualności

Zapraszamy na bezpłatny webinar psychologiczny „Partnerstwo w rodzicielstwie”

Zapraszamy na bezpłatny webinar psychologiczny dla przyszłych i młodych rodziców (nie będzie transmitowany na FB).
Często w natłoku przygotowań do porodu zapominamy omówić jak wyobrażamy sobie życie we troje. Otwarta rozmowa partnerów na ten temat jeszcze przed pojawieniem się dziecka na świecie, może zapobiec wielu późniejszym konfliktom w parze. Bo kiedy już pędzimy autostradą – a tak można opisać życie z nowo narodzonym dzieckiem – zwykle nie ma już czasu na refleksję.
Wiemy „ile kosztuje” wychowanie dziecka w wymiarze finansowym, ale też psychicznym, dlatego oferowany przez nas warsztat dla rodziców zawiera skondensowane informacje na tematy naprawdę ważne dla całej rodziny. Chcemy, aby przekazana wiedza pomogła rodzinie lepiej funkcjonować jako całości, ale też uświadomiła poszczególnym członkom jak zadbać o swoje własne potrzeby. Dzięki temu łatwiej dzielić się troskami i cieszyć wspólnie spędzanym czasem.
Kiedy: 28.05.2021, godz.: 20:30-22:00
Aby wziąć udział zapisz się tutaj:
https://forms.gle/ghgUgrtvgqSEgkcK8
Webinar prowadzą:
dr Dorota Wiszejko-Wierzbicka – psycholog-seksuolog oraz mediator rodzinny. Pracuje terapeutycznie z parami, rodzicami, w tym z rodzicami z niepełnosprawnościami, przyjmuje też indywidualnie. Jest wykładowczynią na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Zna problemy świeżo-upieczonych rodziców zarówno ze strony osobistej, terapeutycznej (prowadzi grupę wsparcia dla rodziców), jak i naukowo-badawczej.
Karolina Andrian – założycielka i prezeska Fundacji Share The Care. Realizuje projekty wspierające młodych rodziców w przygotowaniu się do pełnienia roli rodziców.
Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin