Aktualności

Gillette – Partner Strategiczny kampanii Facet na 100 pro !

Kolejny rok, kiedy marka Gillette, jako partner strategiczny, wspiera kampanię „Facet na 100 PRO” i wspólnie z organizatorem – Fundacją Share the Care zachęca do wspólnego celebrowania Dnia Ojca!

Marka, która wspiera mężczyzn w tym, aby wyglądali i czuli się dobrze w swojej skórze każdego dnia, dostrzega globalne zmiany w postrzeganiu męskości i wspiera mężczyzn w byciu sobą. Inspiruje ich, przedstawiając wzorce do naśladowania a w swoich kampaniach zachęca, aby stali się wzorami dla następnych pokoleń wychowywanych w duchu dążenia do świata równych szans.

Uosobieniem misji Gillette jest jej ostatnia kampania „Bo chcę”. W spocie reklamowym zobaczyć możemy nowego ambasadora marki – Mateusza Damięckiego, który mówi o tym, że realizowanie się w roli taty jest dla niego przyjemnością, a nie obowiązkiem. Zajmuje się swoimi synami, bo chce.  A Ty chcesz czy musisz zajmować się swoimi dziećmi?

Na to i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas naszego wspólnego eventu z okazji Dnia Ojca, na który Was zapraszamy:

12 czerwca, 16.00 – 21.00 do Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie

Najwyższy czas przenieść dyskusję na temat blasków i trudów bycia tatą we współczesnym świecie na wyższy poziom. Dlaczego? Bo często słyszymy, że brakuje Wam przestrzeni, żeby porozmawiać o tym co Was trapi, co motywuje, co cieszy a co wkurza w byciu zaangażowanym tatą.

Zatem, specjalnie dla Was, w ramach kampanii ‘Facet na 100 PRO’ szykujemy wydarzenie, podczas którego będziecie mogli dać upust swoim emocjom, oczekiwaniom i refleksjom na temat bliskości, relacji, partnerstwa, work-life balance, pracy i pieniędzy.

I niech w trakcie tego spotkania towarzyszy Wam hasło marki Gillette – BO CHCĘ, które ma zachęcać mężczyzn do zmiany nastawienia i pokazania, że wiele czynności, które często traktowane są jako przymus wcale nie muszą nim być – naprawdę można je lubić. Wszystko jest kwestią naszego podejścia i dostrzeżenia wyjątkowości chwil dnia codziennego.
Pielęgnacja zarostu może być przyjemnością, jeśli użyje się do tego odpowiednich narzędzi, a to nastawienie można rozciągnąć na inne sfery życia codziennego, jak bycie zaangażowanym ojcem i partnerem.

Na wydarzenie zaproś swoich kolegów, swoją partnerkę żonę, narzeczoną, mamę Waszych dzieci.

Bo Facet na 100 PRO czasem rozmawia o pracy, czasem o goleniu, czasem o samochodach, czasem o sporcie a czasami o dzieciach. BO CHCĘ!

Weź udział w wydarzeniu i przenieś swój work-family balance na LEVEL PRO!

Link do rejestracji: https://teamrodzina.pl/facet-na-100pro/

 

Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin