Ambasadorzy

Tomasz Smaczny – Tasty Way of Life

Tomasz Smaczny jest edukatorem rodzicielskim, autorem, coachem zespołów, promotorem przywództwa inspirowanego uważnym rodzicielstwem

Napisał i wydał książkę „Pozwól dziecku być” – pierwszy polski poradnik rodzicielski w duchu nurtu RIE (czytaj: raj), który promuje nad Wisłą pod marką Tasty Way of Life. Ukończył kurs RIE Foundations: Theory and Observation™ zorganizowany przez siedzibę główną organizacji RIE w Los Angeles. Ma dyplomy sześciu uczelni a jego interdyscyplinarne wykształcenie – psychologiczne, socjologiczne, międzykulturowe oraz ekonomiczne – pozwala mu spojrzeć na rodzicielstwo z różnych perspektyw. Współtworzy jedną z największych grup rodzicielskich na Facebooku: Lepszy Tata – ojcowskie inspiracje.
Tomasz ma za sobą 20 lat doświadczenia w biznesie. Przez większość swojej kariery zajmował się marketingiem i sprzedażą w dużych korporacjach. Jako lider kierował kilkudziesięcioosobowymi zespołami, również w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym. Tomasz jest przekonany, że rodzicielstwa nieustannie warto się uczyć, bowiem czyni nas to bardziej zrelaksowanymi i kompetentnymi zarówno w domu jak i w pracy.
Jest tatą Tosi.

Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin