Ambasadorzy

Patrick Ney – All About Parenting Polska

Patrick Ney jest trenerem akredytowanym w metodologii All About Parenting od 2018 roku.
Urodził się w Wielkiej Brytanii lecz po 10 latach spędzonych w Polsce, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał mu polskie obywatelstwo i Patrick stał się jednym z nas – Polakiem. Mieszka w Warszawie ze swoją żoną Mają i dwójką ich dzieci: Zofią i Mią.
Patrick ciągle rozwija się jako doradca rodzicielski. Jest certyfikowany w Terapii Poznawczo-Behawioralnej od Brytyjskiego Stowarzyszenia Terapii Psychologicznych (APT). Patrick jest w trakcie certyfikacji w Terapii Dialektyczno-Behawioralnej również z APT oraz Solution Focused Brief Therapy Practitioner od Institute for Solution Focused Therapy w Massachusetts, USA.
Patrick regularnie występuje również w polskich i zagranicznych mediach wypowiadając się na różne tematy społeczne i jest znany w Polsce za produkcję filmów o polskiej kulturze, za co w 2019 r. Patrick otrzymał prestiżową nagrodę Złoty BohaterON.
W roku 2019 Patrick został mianowany głównym trenerem m.in. dla UK i USA oraz innych krajów anglojęzycznych, do których wkrótce zostanie wprowadzony program All About Parenting.
Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin