Rada programowa

Anita Rogalska

Director People & Culture PM Poland & Baltic States, Philip Morris International

Od 2018 roku Anita przewodzi zespołowi People & Culture (Kapitału Ludzkiego & Kultury Organizacyjnej) w Philip Morris International, na obszarze Polski i krajów bałtyckich. Jako członkini zarządu firmy, jest odpowiedzialna za przeprowadzenie zmiany biznesowej i kulturowej w kierunku budowania bezdymnej przyszłości.

Anita swoje profesjonalne doświadczenie buduje od kilkunastu lat w międzynarodowych organizacjach, w różnych branżach: finansowej, FMCG i farmaceutycznej. Dotychczas pełniła rozmaite role w GE (w tym Banku BPH), Danone oraz GSK (GlaxoSmithKline), w Polsce & Wielkiej Brytanii.

Domeną Anity jest obszar szeroko rozumianego HR, z silną orientacją na rozwijanie przywództwa, w tym przewodzenia zmianom oraz budowaniem różnorodnych, świetnie działających zespołów.

Od lat Anita angażuje się w działania na rzecz różnorodności i równości. Ostatnie lata, zajmowała się przede wszystkim wsparciem rozwoju utalentowanych kobiet, angażując nie tylko siebie, ale innych liderów i organizacje w działania na rzecz równości i różnorodności.

Share (the care)
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin